Tanáraink
Baloghné Szerencsi Éva magyartanár, történelem szakos tanár
Barczi Zsolt szakoktató, mérnöktanár
Bartók István műszaki szakoktató, általános gépészmérnök
Bazsóné Marossy Rita biológia-kémia szakos tanár
Bozsik Imre mérnöktanár, közlekedésmérnök
Csapó Gréta gyógypedagógiai asszisztens
Csapó Noémi történelem, vizuális és környezetkultúra, könyvtár
Dányi Krisztina magyar nyelv és irodalom, német szakos tanár
Ducsai Zoltán testnevelőtanár
Durbák Andrea gyógypedagógus
Galkó Ilona egészségügyi szakoktató
Hágen Attila Zsolt történelem-földrajz szakos tanár
Herczegné Szabó Anita matematika-földrajz szakos tanár
Hudiné Üveges Judit gazdasági agrármérnök, mérnöktanár
Jakab Dénes informatika szakos tanár, okleveles geológus
Jakab Kinga matematika-fizika szakos tanár
Józsa Ibolya angol nyelvtanár, közgazdász
Kalotai Hajnalka ügyvitel-kommunikáció szakos tanár
Kerényi György magyar nyelv és irodalom-történelem szakos tanár
Képes Judit magyartanár, angol nyelv és irodalom szakos tanár, mezőgazdasági mérnök
Kiss Béla műszaki szakoktató
Kiss Éva történelem-orosz szakos tanár
Kiss Gergely műszaki szakoktató, munkavédelmi technikus
Koncsik Viktor programtervező informatikus
Kovács István villamosipari műszaki tanár
Kóródi Dávid gépészmérnök, mérnöktanár
Ladányi-Tarnóczi Enikő angol nyelv és irodalom – történelem szakos tanár
Lőrincz Tibor testnevelő-edző
Magineczné Lukács Enikő gyors- és gépírás, magyar szakos tanár, oktatásinformatikus, család- és gyermekvédő tanár
Mágocs-Bahur Béla gépészmérnök, gyárszerelő üzemmérnök
Mátyus Vince műszaki tanár, üzemgépész üzemmérnök
Mészáros Attila villamosmérnök
Molnár Zsuzsa testnevelés-földrajz szakos tanár, gyógytestnevelő tanár
Molnárné Czaga Tímea német-francia nyelv és irodalom szakos tanár
Molnárné Garadnai Nóra gyors- és gépírás, magyar nyelv és irodalom szakos tanár, igazgatásszervező
Murvai Erzsébet magyar nyelv és irodalom szakos tanár, angoltanár
Nagy Endre szakoktató
Nagy Róbert műszaki szakoktató
Nagyné Kovács Anett matematika-földrajz szakos tanár
Orosz István műszaki szakoktató
Papp Veronika közgadász, mérlegképes könyvelő
Pálinkás Rita angol szakos nyelvtanár, társadalomtudományi és gazdasági szakfordító (angol nyelvből)
Páricsi Tamás villamosmérnök, mérnöktanár
Pázmándi Henriett történelem, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Petruska Zoltán testnevelő tanár, műszaki szakoktató
Rakusz Éva testnevelő tanár, sportoktató (úszás), kajak-kenu szakedző
Rácz Gyula műszaki szakoktató
Rémiás Róbert testnevelő tanár
Réti János műszaki oktató, szervező üzemmérnök
Réti József testnevelés-biológia szakos tanár, táncpedagógus, sportoktató (röplabda)
Sipos Gábor műszaki szakoktató, oktatásinformatikus, számítógép-programozó, elektronikai műszerész
Szabad Dóra angol
Szabó István történelem szakos tanár, vállalkozás és marketing a bel- és külpiacon szakközgazdász
Szekeres Milán szakoktató, technika szakos tanár
Szentpéteri Mónika informatikatanár, ügyvitel-számítástechnika szakos tanár, gazdasági informatikus, kereskedelmi technikus
Szlávik Tibor matematikatanár, mérnökinformatikus, testnevelés szakos tanár, sportedző (labdarúgás)
Terpák László mérnöktanár (gépészmérnök)
Timkó Béla műszaki szakoktató
Török István gépészmérnök
Vajnárovits Mihály testnevelés-orosz nyelv és irodalom szakos tanár
Varga Viktória matematika-német nyelv és irodalom szakos tanár
Vasas Zsolt Ferenc gépészmérnök
Vass Mátyás automatizálási üzemmérnök, automatizálási műszaki tanár
Veres Attila angol nyelv és irodalom szakos tanár
Veszprémi Balázs Ottóné egészségügyi tanár
Wágner Judit földrajz-történelem szakos tanár, közgazdász tanár idegenforgalmi és szálloda szakon
Zelei Attila Péter gépészmérnök, mérnöktanár
Zsóriné Mezei Anita matematikatanár

 

Óraadóink
Kavicsánszki Mihály automatizálási műszaki tanár
Kőteleki Andrea Éva számítástechnika tanár, magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Nagy Ferenc egészségügyi szakoktató
Sztojev-Angelov Ilona egészségügyi tanár
Takácsné Pelles Erika informatikatanár